1 Ekim 2022 Afyonkarahisar Tic...
  • Ana Sayfa
  • Duyurular
  • 1 Ekim 2022 Afyonkarahisar Tic...
image
image
1 Ekim 2022 Afyonkarahisar Ticaret Ve Sanayi Odası Seçimleri
30 Eylül 2022 , Cuma
1 Ekim 2022 Afyonkarahisar Ticaret Ve Sanayi Odası Seçimleri
30 Eylül 2022 , Cuma

1 Ekim 2022 Afyonkarahisar Ticaret Ve Sanayi Odası Seçimleri

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) 32. Meslek Grubu Meclis Adaylığım hususunda;

01 Ekim 2022 Tarihinde gerçekleştirilecek olan Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO), "Meslek Komitesi Üyeleri ve Meclis Üyeleri Seçim'lerinde farklı sektörlerden İş İnsanlarından oluşan genç ekip arkadaşlarımız ile birlikte; “Danışmanlık, Temizlik, İletişim, Organizasyon, Güvenlik, Termal, Yapı Sektörü, Spor, Güzellik, Reklam, Emlak, İnsan Kaynakları, Sağlık, Baskılama, Taşımacılık, Mühendislik, Eğlence, Sigortacılık ve Elektronik” sektörlerinden meslek temsilcilerinin yer aldığı 32. Meslek Grubunun sesi olabilmek adına Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) 32. Meslek Grubundan Meclis Üyeliğine Adayım.

“Genciz Yetenekliyiz” motto su ile çıkmış olduğumuz bu yolda “Afyonkarahisar için, sanayide, üretimde ve ihracatta Güçlü Adım zamanı!” diyerek Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerinin Afyonkarahisar'ımıza hayırlı olmasını temenni ederim.

Turkuaz Mavisi oy pusulamıza desteklerinizi bekliyorum.

Yunus Emre’mizin de dile getirdiği gibi “Kader gayrete âşıktır” diyerek gayrete koyulduk. Gayret bizden Takdir Cenabı Allah’tan.

Afyonkarahisar’ımızın Kale Mahallesi kütüğüne kayıtlı yerli ailelerinden Demirciler Çarşısı eşrafından Bakırcı Halit Ustanın Torunu; Namı Değer Bakırcı Arap Çetin’in oğlu olarak çocuk yaştan itibaren içinde bulunduğum esnaflıktan aldığım edep ve terbiye ile ticari hayattan elde etmiş olduğum bilgi ve birikim ile 12 yıla varan sektör deneyimim; 7 yıldır aktif olarak içerisinde bulunduğum ATSO Genç Girişimciler İl Kurulu’nda elde ettiğim tecrübe, iki dönemdir yönetim kurulu üyesi olarak görev aldığım Afyonkarahisar Bakkallar Esnaf Odasında elde etmiş olduğum ekip ve kardeşlik birlikteliği ile çalışma azmini omzuma yüklenerek bu yola çıktım.

Afdora Yatırım Danışmanlık olarak kuruluşumuzdan bu yana;

3.157 kişiye varan bir kitleye KOSGEB Destekli Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi; 571’ e varan farklı sektörlerden kişi, kurum ve kuruluşlara hibe ve teşvikler noktasında danışmanlık hizmeti vererek, proje yazılımı gerçekleştirerek (Tarımsal ve Kırsal Kalkınma Destekleri olan TKDK-IPARD, KKYDP; KOBİ Gelişim Destek Programları; Kooperatif Projeleri; Zafer Kalkınma Ajansı destekleri; Markalaşma – Marka Tescili; Coğrafi İşaret Tescilli Ürün Danışmanlığı; Yatırım Teşvik Belgelendirmesi; İŞKUR Destekleri; KOSGEB; Sistem – Ürün Standart Belgelendirmeleri; Kurumsal – Bireysel Gelişim Eğitimleri) farklı alanlarda Devletimiz tarafından sunulan desteklerden Afyonkarahisar ilimiz ekonomisine toplamda 51.267.489 TL’ye varan bir oranda hibe – geri ödemesiz destek girmesine vesile olduk. 2019 yılında UNESCO Yaratıcı Şehirler Ağına dâhil olan Afyonkarahisar’ımızın bugüne kadar yöresel lezzetlerinin ve yöresel değerlerinin Coğrafi İşaretli Ürün olarak tescillenmesi sürecini gerçekleştirdik. Yine memleketimizin “Afyonkarahisar Gastronomi Sokağı” adlı projesini hazırlayarak bu alanda Belediyemizin teşvik almasına katkı sağladık. Akabinde 2022 – 2024 yıllarını içeren "Afyonkarahisar Gastronomi Stratejisi ve Eylem Planı 2022 - 2024" başlıklı çalışmayı ve Dinar ilçemizin Su Çıkan Oteli’nin revize edilerek tekrardan otele dönüştürülmesine yönelik “Dinar'ın Huzur Kösesi Suçıkan, Konaklatıyor!” başlıklı projeleri gerçekleştirdik.

Faaliyet içerisinde bulunduğumuz zaman zarfı içerisinde mesleğimiz gereği onlarca farklı sektöre dokunarak, onlarca farklı sorunları tespit ederek çözüme kavuşması yolunda girişimlerde bulunduk. Girişimciler ve yatırımcılar ile destek sağlayan kurumlar arasında köprü olduğumuz bu süreçte karşılaştığımız problemlerin ve Meslek Grubumuzda bulunan sektörlerin sorunlarına çözüm yolunda adım olabilmek adına çıkmış olduğumuz bu yolda siz kadirşinas hemşerilerimizin ve ATSO ya üye olan İş İnsanlarının desteklerini bekliyorum.

Emre Burak TAĞ

Afdora Yatırım Danışmanlık

  • emre burak tag
  • afdora
  • atso
  • seçim
Duyurular

Afdora Danışmanlık Duyuruları

Afdora'nın Başarısı

Danışmanlık & Yatırım?

AFDORA, bir danışmanlık hizmetinin başarısını, uygulama sonrasında başarılı sonuçlar ortaya koyması ile ölçülendirir. Her yatırımcının farklı ihtiyaçları olduğunun farkındadır ve her yatırımı kendi içerisinde değerlendirerek yatırımcıya özgü süreçler ortaya koyar.

Danışmanlık & Yatırım?
  • Yurt dışı pazarlarına açılmayı mı düşünüyorsunuz? Ülkemizdeki işletmelerin ihracat ve e-ihracat çabaları pek çok program kapsamında desteklenmektedir...
  • Projenizin tüm imkânlardan tam ve yerinde yararlanılıp yararlanılmadığının gözden geçirilmesi, teşvik belgesinin alınması hakkında danışmanlık hizmetleri vermekteyiz...
  • Yerel ve uluslararası bağlantılarımızla turizm danışmanlığı alanında farklı ve benzersiz hizmet ilkemizle %100 müşteri memnuniyetini hedeflemekteyiz...

Eşsiz ve Sağlam Deneyim

Profesyonel Danışmanlık

Başarılı Personel

Hızlı Destek

Danışmanlık & Yatırım?
Danışmanlık & Yatırım?

Partnerlerimiz

Hibe, teşvik ve destekler kapsamında başvuru gerçekleştirmiş olduğumuz kamu kurumları...

Kosgeb
Tkdk
İşkur
Zafer Kalkınma Ajansı
Tübitak
Gençlik Ve Spor Bakanlığı
Kültür Ve Turizm Bakanlığı
Milli Eğitim Bakanlığı
Fikriniz mi var?

Bizimle iletişime geçerek yararlanabileceğiniz teşvik, hibe ve destek programlarını öğrenebilir, süreçler hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Afdora Yatırım Danışmanlık Hiz. Tic. Ltd. Şti.
7/24 Destek Hattı

WhatsApp üzerinden iletişime geçin.

7/24 Destek Hattı