Hibe & Teşvik & Proje Danışmanlığı
  • Ana Sayfa
  • Hizmetlerimiz
  • Hibe & Teşvik & Proje Danışmanlığı
image
image
Hizmetlerimiz
İşletmenize uygun hibe ve teşvikler ile ilgili sizlere danışmanlık hizmetini profesyonel olarak sunmaktayız.
Hibe & Teşvik & Proje Danışmanlığı
afdora.com.tr
Hizmetlerimiz

Hibe & Teşvik & Proje Danışmanlığı

Afdora Danışmanlık olarak biz; büyük, küçük ve orta ölçekli işletmelerin, ulusal ve uluslararası markaların çözüm ve iş ortağı olan, yatırım ve danışmanlık konusunda bir müşterinin ihtiyaç duyduğu alanlarda uzun süreli ilişkiler kurabileceği tüm ihtiyaçlarına yanıt alabileceği, projelerinin tamamını üstlenebileceği bir iş ortağıyız.

Afdora Danışmanlık, müşterileri ve müşterilerinin faaliyet gösterdikleri sektörler hakkında bilgi sahibi olma özelliği ile firmaların özel ihtiyaçlarını anlayabilen ve onlara ayrıcalıklı hizmetler sunan bir kuruluştur.

Afdora Danışmanlık olarak;

TKDK-IPARD Proje Danışmanlığı; Yatırım Teşvik Belgelendirme Danışmanlığı; Kalkınma Ajansları Projeleri Danışmanlığı; KKYDP (Kırsal Kalkınma Yatırımları Destekleri Projeleri); KOSGEB, TÜBİTAK & AR-GE Destekleri, Dış Ticaret Destekleri, Marka Tescili, Yurtdışı Marka Tescili, Patent & Faydalı Model Tescili, Coğrafi İşaret Tescili, Barkod Tescili, Kalite Belgelendirme Hizmetleri ve Sertifikalı Eğitim Programları alanlarında hizmet vermekteyiz.


Detaylı bilgi için lütfen iletişim formunu doldurunuz veya 0272 212 33 00’ı arayınız. Bilgilendirme hizmetimiz ücretsizdir.

Afdora'nın Başarısı

Danışmanlık & Yatırım?

AFDORA, bir danışmanlık hizmetinin başarısını, uygulama sonrasında başarılı sonuçlar ortaya koyması ile ölçülendirir. Her yatırımcının farklı ihtiyaçları olduğunun farkındadır ve her yatırımı kendi içerisinde değerlendirerek yatırımcıya özgü süreçler ortaya koyar.

Danışmanlık & Yatırım?
  • Yurt dışı pazarlarına açılmayı mı düşünüyorsunuz? Ülkemizdeki işletmelerin ihracat ve e-ihracat çabaları pek çok program kapsamında desteklenmektedir...
  • Projenizin tüm imkânlardan tam ve yerinde yararlanılıp yararlanılmadığının gözden geçirilmesi, teşvik belgesinin alınması hakkında danışmanlık hizmetleri vermekteyiz...
  • Yerel ve uluslararası bağlantılarımızla turizm danışmanlığı alanında farklı ve benzersiz hizmet ilkemizle %100 müşteri memnuniyetini hedeflemekteyiz...

Eşsiz ve Sağlam Deneyim

Profesyonel Danışmanlık

Başarılı Personel

Hızlı Destek

Danışmanlık & Yatırım?
Danışmanlık & Yatırım?

Partnerlerimiz

Hibe, teşvik ve destekler kapsamında başvuru gerçekleştirmiş olduğumuz kamu kurumları...

Kosgeb
Tkdk
İşkur
Zafer Kalkınma Ajansı
Tübitak
Gençlik Ve Spor Bakanlığı
Kültür Ve Turizm Bakanlığı
Milli Eğitim Bakanlığı
Fikriniz mi var?

Bizimle iletişime geçerek yararlanabileceğiniz teşvik, hibe ve destek programlarını öğrenebilir, süreçler hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Afdora Yatırım Danışmanlık Hiz. Tic. Ltd. Şti.
7/24 Destek Hattı

WhatsApp üzerinden iletişime geçin.

7/24 Destek Hattı