Turquality Danışmanlığı
  • Ana Sayfa
  • Hizmetlerimiz
  • Turquality Danışmanlığı
image
image
Hizmetlerimiz
İşletmenize uygun hibe ve teşvikler ile ilgili sizlere danışmanlık hizmetini profesyonel olarak sunmaktayız.
Turquality Danışmanlığı
afdora.com.tr
Hizmetlerimiz

Turquality Danışmanlığı

TURQUALITY®, ülkemizin rekabet avantajını elinde bulundurduğu ve markalaşma potansiyeli olan ürün gruplarına sahip firmalarımızın, üretimlerinden pazarlamalarına, satışlarından satış sonrası hizmetlerine kadar bütün süreçleri kapsayacak şekilde yönetsel bilgi birikimi, kurumsallaşma ve gelişimlerini sağlayarak uluslararası pazarlarda kendi markalarıyla global bir oyuncu olabilmeleri ve söz konusu markalar aracılığıyla olumlu Türk malı imajının oluşturulması ve yerleştirilmesi amacıyla oluşturulmuş devlet destekli ilk ve tek markalaşma programıdır.

TURQUALITY® Programının odağında, klasik ihracat desteklerinden farklı olarak salt ihracatı artırmak yerine firmaların markalaşma hedeflerine katkıda bulunmak yer alıyor.

 

Turquality, yurt dışında olumlu Türk malı imajının oluşturulması ve yerleştirilmesi amacıyla oluşturulmuş dünyanın devlet destekli ilk ve tek markalaşma programıdır.

Hedef:

Türkiye’den 10 yılda 10 dünya markası çıkarmaktır. Turquality kapsamına alınan bir şirket, nakdi ve danışmanlık hizmet teşvikleri alarak, bir dünya markası olmayı hedefler. Turquality programına başvurulduğunda yapılan değerlendirmeler sonucunda, firma 100 üzerinden 50 ile 80 puan arasında alırsa Marka programına, 80 ve üstü alırsa Turquality programına yerleştirilmektedir. 

Turquality Başvurusu Ön Koşulu:

Yurt içinde ve yurt dışında en az bir markası tescil edilmiş olan firmalar bu programa başvuru yapabilirler.

Gerekli koşulları sağlayan firmalar Turquality ya da Marka Desteği programına dahil olurlar. 

Turquality Programı Kapsamında Desteklenecek Giderler:

Turquality programına kabul edilen firmalar üst Limit olmaksızın %50 oranında ve 5 yıl süresince desteklenir. Firmaların performanslarına bağlı olarak ilave 5 yıl süreyle destek süresi 10 yıla artırılabilir. Marka desteği programına kabul edilen firmalar ise %50 oranında, 4 Yıl süresince desteklenir.

 

Afdora Danışmanlık olarak bu kapsamda, TURQUALITY desteklerinden yararlanmak isteyen firmaların yurtiçi ve yurtdışında markalaşma yol haritalarını belirleyerek, denetime hazırlık, stratejik iş planı oluşturulması ve dünya markası olma yolundaki gelişim alanlarının hayata geçirilmesi için yönetim danışmanlığı hizmeti sunmaktayız.

Tanıtım/ Reklam/ Pazarlama / Halkla İlişkiler: Limitsiz

Yurtdışı Birim Yer Araştırması, Kira: Aynı anda azami 50 adet birime kadar

Mağaza Dekorasyon Giderleri: Mağaza başına azami 200.000 $

Showroom / Reyon / Gondol / Raf / Satış Alanları: Kira

Showroom / Reyon / Gondol / Raf / Satış Alanları: Kurulum ve Dekorasyon Giderleri - Birim başına azami 200.000 $

Moda, Endüstriyel Ürün Tasarımcısı, Aşçı/Şef Brüt Maaşları: Aynı anda azami 5 kişi için Limitsiz

Marka Tescili ve Koruması, Patent, Faydalı Model ve Endüstriyel Tasarım Tescili

Kalite, Hijyen, Çevre Belgeleri ve İşaretler

Franchising Kapsamında Dekorasyon: 5 yıl destek süresince toplam 100 mağaza, aynı mağaza için en fazla 2 yıl süresince ve yıllık mağaza başına azami 200.000 $

Franchising Kapsamında Kira: 5 yıl destek süresince toplam 100 mağaza için mağaza başına azami 100.000 $

Danışmanlık ve Yazılım Lisans: 600.000 $

 

Detaylı bilgi için lütfen iletişim formunu doldurunuz veya 0272 212 33 00’ı arayınız. Bilgilendirme hizmetimiz ücretsizdir.

Afdora'nın Başarısı

Danışmanlık & Yatırım?

AFDORA, bir danışmanlık hizmetinin başarısını, uygulama sonrasında başarılı sonuçlar ortaya koyması ile ölçülendirir. Her yatırımcının farklı ihtiyaçları olduğunun farkındadır ve her yatırımı kendi içerisinde değerlendirerek yatırımcıya özgü süreçler ortaya koyar.

Danışmanlık & Yatırım?
  • Yurt dışı pazarlarına açılmayı mı düşünüyorsunuz? Ülkemizdeki işletmelerin ihracat ve e-ihracat çabaları pek çok program kapsamında desteklenmektedir...
  • Projenizin tüm imkânlardan tam ve yerinde yararlanılıp yararlanılmadığının gözden geçirilmesi, teşvik belgesinin alınması hakkında danışmanlık hizmetleri vermekteyiz...
  • Yerel ve uluslararası bağlantılarımızla turizm danışmanlığı alanında farklı ve benzersiz hizmet ilkemizle %100 müşteri memnuniyetini hedeflemekteyiz...

Eşsiz ve Sağlam Deneyim

Profesyonel Danışmanlık

Başarılı Personel

Hızlı Destek

Danışmanlık & Yatırım?
Danışmanlık & Yatırım?

Partnerlerimiz

Hibe, teşvik ve destekler kapsamında başvuru gerçekleştirmiş olduğumuz kamu kurumları...

Kosgeb
Tkdk
İşkur
Zafer Kalkınma Ajansı
Tübitak
Gençlik Ve Spor Bakanlığı
Kültür Ve Turizm Bakanlığı
Milli Eğitim Bakanlığı
Fikriniz mi var?

Bizimle iletişime geçerek yararlanabileceğiniz teşvik, hibe ve destek programlarını öğrenebilir, süreçler hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Afdora Yatırım Danışmanlık Hiz. Tic. Ltd. Şti.
7/24 Destek Hattı

WhatsApp üzerinden iletişime geçin.

7/24 Destek Hattı