Kurucumuz
image
image
Kurucumuz
2014

Kurucumuz

Girişimci kişiliğiyle insanın sermayeden daha önemli olduğuna inanan, Emre Burak TAĞ’dır.

2014 yılından bu güne denk tek bir hedefi vardı: Hizmette, rekabette, müşteriye yakınlıkta ve kalitede daima bir adım önde olmak. Halen de aynı çizgi de iş hayatındaki hedeflerini gerçekleştirmek için çaba göstermektedir.

Yaşam felsefesini İnanç, istek ve azim üçgeninde belirlemiştir. Ülkesine, milletine ve devletine yararlı olmak ve bu doğrultuda görevini yapmış olmanın vereceği huzurun ve mutluluğun sağlayacağı kazancı benimsemiştir.

Afyonkarahisar’da doğmuştur. İlk, orta öğrenim ve lise öğrenimini Afyonkarahisar'da tamamlamıştır.

Üniversite hayatı Eskişehir’de başlamıştır. 2005 yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi, Eğitim Fakültesi, Sınıf Öğretmenliği bölümüne başlamış ve 2009 yılında buradan mezun olmuştur. Aynı sene yine İkinci üniversite olarak 2005 yılında Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde İşletme Bölümünde eğitimine başlamış ve 2010 yılında da buradan mezun olmuştur. 2009 yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesinde, Eğitim Bilimleri Enstitüsü, Eğitim Programları ve Öğretimi alanında Yüksek Lisans eğitimi almaya hak kazanmış olup buradan da 2011 yılında Bölüm 2. si olarak mezun olmuştur. 2018 yılında ise Konya Selçuk Üniversitesinde Yönetim ve Organizasyon Bilim Dalında Tezli Yüksek Lisans eğitimine başlayıp 2021 yılında da “Bilim Uzmanı” unvanını almaya hak kazanarak buradan mezun olmuştur. Lisans ve Yüksek Lisans hayatı boyunca bir den fazla kez Şeref ve Yüksek Şeref Öğrencisi seçilmiştir.

Üniversite de öğrenim gördüğü yıllarda demokratik ve üniversite öğrencilerinin bireysel olarak oy kullanarak seçimini yaptığı Öğrenci Konseyi Başkanlığı biriminde üç dönem Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Öğrenci Konseyi Başkanı olarak seçilmiş ve görev yapmıştır. Ayrıca bu birimin Yüksek Öğretim Kurulu nezdinde ki üst kurulu olan “Türkiye Ulusal Öğrenci Konseyi Başkanlığı” biriminde de bir dönem Türkiye Ulusal Öğrenci Konseyi Genel Başkan Yardımcılığı, iki dönem de Türkiye Ulusal Öğrenci Konseyi Denetleme Kurulu Başkanlığı görevlerini icra etmiştir.

Türkiye Ulusal Öğrenci Konseyinde görev yaptığı ilk dönem Türkiye Madde Bağımlılığı ile Mücadele Çalışma grubu sorumlusu olarak bu alanda farklı projelerde görev almıştır. Buna ek olarak Eskişehir Kent Konseyinde iki yıl boyunca Madde Bağımlılığı ile Mücadele Komisyonunda üniversite öğrencilerini temsilen görev almıştır.

2008 yılında Türkiye Ulusal Öğrenci Konseyini temsilen Kırgızistan da katılmış olduğu Türk Dünyası Öğrenci Birliği’nin kurulması yönünde sonuçlanan çalıştay sonrasında 2011 yılında Türk Dünyası Öğrenci Birliğinde ülkemizi temsilen Dönem Başkanlığı görevini yerine getirmiştir.

Lise yıllarına kadar katılım sağladığı kamplar ve organizasyonlar sonrasında Milli İzciliğe kadar yükselmiştir. Seminer kurslarını başarı ile tamamlayarak Türkiye İzcilik Federasyonu İzci Lideri olmuştur. Bunun yanında Türk Hava Kurumundan almış olduğu eğitim neticesinde de paraşütle serbest atlayış brövesini almış ve birden fazla atlayış gerçekleştirmiştir. Aynı zamanda Türkiye Yüzme Federasyonu Yüzme Hakemliği kursunu da başarıyla tamamlamıştır.

2012 – 2013 yılları arasında Afyonkarahisar ilinde Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı İl Başkanı olarak görev yapmış olup aynı zamanda Milliyetçi Hareket Partisi Siyaset ve Liderlik Okulu 6. Dönem mezunudur.

Farklı branşlarda çok sayıda kişisel gelişim eğitimlerine katılmış, kendisi de eğitmen olarak eğitimler vermiş hem Eğitmen hem de Girişimci bir birey olarak iş dünyasında yerini almıştır. Afyonkarahisar Halk Eğitim Merkezinde dönemsel olarak Etkili ve Anlayarak Hızlı Okuma eğitimleri ve girişimci bireylere yönelik de uzun yıllar boyunca KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik Eğitimlerini vermiştir.

Okul hayatı boyunca farklı branşlarda lisanslı olarak sporculuk yapmıştır.

IPARD-TKDK (TSE) Proje Danışmanı akreditasyonuna sahiptir. On yıla varan bir süredir farklı kurumlara farklı başlıklara proje yazılımı gerçekleştirmiş ve KOBİ lere ve özel sektör kuruluşları ile kamu kurum ve kuruluşlarına danışmanlık yapmaya devam etmektedir. 2015 yılında tamamlamış olduğu Kalite Mühendisliği Eğitim Programına binaen işletmelerin kalite sistemlerinin kurulumunu gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda bireylere, kurum ve kuruluşlara Marka ve Coğrafi İşaret Tescili Danışmanlığı da yapmaktadır.

Farklı Sivil Toplum Kuruluşlarında üye, kurucu ve yönetici olarak görev yapmıştır.

Farklı gazetelerde yayınlanmış köşe yazıları vardır.

Ulusal ve Uluslararası alanlarda yayınlanmış makaleleri bulunmaktadır.

2015 yılından bu güne halen TOBB (Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği) ATSO (Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası) GGK (Genç Girişimciler Kurulu) İl kurulunda yer almaktadır.

Aynı zamanda Afyonkarahisar Bakkallar Esnaf Odasında Yönetim Kurulu Üyesi olarak 2018 - 2022 yılları arasında iki dönem görev yapmıştır.

2022 yılında TOBB (Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği) himayesinde ATSO (Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası) nezdinde gerçekleştirilen seçimler sonucunda ise 32. Meslek Grubundan Meclis Üyesi seçilerek göreve başlamıştır.

İngilizce bilmekte olup, evli ve iki çocuk babasıdır.

Afdora'nın Başarısı

Danışmanlık & Yatırım?

AFDORA, bir danışmanlık hizmetinin başarısını, uygulama sonrasında başarılı sonuçlar ortaya koyması ile ölçülendirir. Her yatırımcının farklı ihtiyaçları olduğunun farkındadır ve her yatırımı kendi içerisinde değerlendirerek yatırımcıya özgü süreçler ortaya koyar.

Danışmanlık & Yatırım?
  • Yurt dışı pazarlarına açılmayı mı düşünüyorsunuz? Ülkemizdeki işletmelerin ihracat ve e-ihracat çabaları pek çok program kapsamında desteklenmektedir...
  • Projenizin tüm imkânlardan tam ve yerinde yararlanılıp yararlanılmadığının gözden geçirilmesi, teşvik belgesinin alınması hakkında danışmanlık hizmetleri vermekteyiz...
  • Yerel ve uluslararası bağlantılarımızla turizm danışmanlığı alanında farklı ve benzersiz hizmet ilkemizle %100 müşteri memnuniyetini hedeflemekteyiz...

Eşsiz ve Sağlam Deneyim

Profesyonel Danışmanlık

Başarılı Personel

Hızlı Destek

Danışmanlık & Yatırım?
Danışmanlık & Yatırım?

Partnerlerimiz

Hibe, teşvik ve destekler kapsamında başvuru gerçekleştirmiş olduğumuz kamu kurumları...

Kosgeb
Tkdk
İşkur
Zafer Kalkınma Ajansı
Tübitak
Gençlik Ve Spor Bakanlığı
Kültür Ve Turizm Bakanlığı
Milli Eğitim Bakanlığı
Fikriniz mi var?

Bizimle iletişime geçerek yararlanabileceğiniz teşvik, hibe ve destek programlarını öğrenebilir, süreçler hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Afdora Yatırım Danışmanlık Hiz. Tic. Ltd. Şti.
7/24 Destek Hattı

WhatsApp üzerinden iletişime geçin.

7/24 Destek Hattı